Færder kommune

Færder skolene og SFO søker

Vikarer skole og SFO - høst 2019

Vi er interessert i å komme i kontakt med personer som ønsker å arbeide som vikarer. Vi trenger vikarer for lærere i både barne- og ungdomsskolene og assistenter/fagarbeidere i skole og SFO. Personer som skal vikariere for lærere, må minimum ha 3-årig videregående skole, evt godkjent studiekompetanse. Det vil dreie seg både om kortere vikariater og vikariater av en viss varighet.

Alle som ønsker å stå på vikarliste, må først bli intervjuet. Interesserte bes henvende seg til noen av de følgende personer for ytterligere informasjon og/eller å gjøre avtale om tispunkt for intervju:

Ungdomsskolene

Borgheim ungdomsskole: Grethe Kristin Halvorsen Ekeli grethe.kristin.halvorsen.ekeli2@faerder.kommune.no

Teigar Ungdomsskole: Erling Hoff erling.hoff@faerder.kommune.no

Tjøme ungdomsskole: Hege Thorvaldsen Lundby Hege.Thorvaldsen.Lundby@faerder.kommune.no

 

Barneskolene

Brattås skole: Monica Ekeberg monica.ekeberg@faerder.kommune.no og Linda Helen Myrvollen linda.helen.myrvollen@faerder.kommune.no

Føynland skole: Vibeke Warland Soma vibeke.warland.soma@faerder.kommune.no

Herstad skole: Unni Skogbakke unni.skogbakke@faerder.kommune.no

Lindhøy skole: Arnt Brede Opdahl arnt.opdahl@faerder.kommune.no

Oserød skole: Tom Olav Andreassen tom.o.andreassen@faerder.kommune.no

Teie skole: Anne Marie Jacobsen anne.marie.jacobsen@faerder.kommune.no

Torød skole: Steinar U. Olsen steinar.ulvahaug.olsen@faerder.kommune.no

Vestskogen skole: Gry Camilla Samuelsen gry.camilla.samuelsen@faerder.kommune.no

 

Personer som ønsker å vikariere i både barne- og ungdomsskole, må gjøre avtale om to intervjuer.

Ved fremmøte til intervju må det legges frem CV, samt kopier av attetser og vitnemål.Det må fremlegges politiattest iht Opplæringslova §10-9, før en kan bli ført opp på vikarliste,

 

 

Del på:

Jobbtype:

Ekstrahjelp

Heltid/Deltid:

Ved behov

Arbeidstid:

Dag

Adresse: